O firmie

Auto Części Woźnicki - sklep z zewnątrz

P.H.U. Auto Części Dariusz Woźnicki to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 2003 roku. Zajmujemy się sprzedażą i doradztwem w doborze części do samochodów osobowych i dostawczych.

czesci-woznicki.jpg

W naszych sklepach znajduje się szeroka gama części i artykułów motoryzacyjnych. Nasz wykwalifikowany personel zawsze służy radą i doświadczeniem technicznym, aby sprostać wymaganiom i zadowolić każdego z naszych klientów.

W 2008 roku otworzyliśmy warsztat samochodowy, który powstał z miłości do motoryzacji. Od początku prowadzenia działalności naszą przewagą jest szybka i profesjonalna obsługa pojazdów wszystkich marek w zakresie bieżących i eksploatacyjnych napraw. Naszą firmę tworzy wykwalifikowana kadra posiadająca wiedzę i umiejętności dotyczące napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektronicznych wszelkich modeli aut. 
Nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do napraw i diagnostyki.

Dla naszych klientów przewidzieliśmy wydzielony kącik, gdzie w spokoju można wypić kawę, obejrzeć film lub przeczytać prasę. Zapraszamy również do naszego sklepu z częściami i akcesoriami samochodowymi.

Zobacz galerię zdjęć »