Naprawa hybryd

Auto Części Woźnicki

 Chcesz naprawić „elektryka” lub „hybrydę”? Skorzystaj z fachowej pomocy Auto-Części Woźnicki

Auto-Części Woźnicki - tu myśli się o krok do przodu. Iławska firma już jakiś czas temu postawiła na innowacyjność w swoim działaniu. Mowa o stworzeniu jak najlepszych warunków do napraw pojazdów o napędzie elektrycznym oraz tzw. hybryd, czyli aut o napędzie łączącym silnik elektryczny z tradycyjnym silnikiem spalinowym.

Pojazdy o napędzie elektrycznym na szerszą, światową skalę, zaistniały około pięciu lat temu. Iławska firma Auto-Części Woźnicki, przewidując możliwość zmian w motoryzacyjnej rzeczywistości, jako pierwsza w naszym regionie zdecydowała się na wprowadzenie sporej innowacyjności do swojego portfolio.

Już dwa lata temu Woźnicki postawił na serwis pojazdów o napędzie elektrycznym oraz tzw. hybryd, czyli napędzie łączącym silnik elektryczny z tradycyjnym silnikiem spalinowym.

Auto Części Woźnicki

Przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że to nie jest mechanika w tradycyjnym rozumieniu i charakterze. Aby prowadzić warsztat przystosowany do napraw „hybryd” i „elektryków”, to wcześniej należy zdobyć odpowiednie uprawnienia, ale także fachową wiedzę w tej dziedzinie - zauważa Dariusz Woźnicki, założyciel i szef motoryzacyjnego przedsiębiorstwa mającego swą siedzibę w Iławie przy ul. Wiejskiej 2b (posiada także filie w Kisielicach, Suszu, Zalewie, Pasłęku, a nawet w Dzierzgoniu).

Proszę sobie wyobrazić, że mechanik naprawiający „elektryka” lub „hybrydę” musi zadbać o takie szczegóły, jak choćby posiadanie i używanie specjalnych rękawic izolacyjnych z atestem. Oczywiście ten, jak i każdy kolejny wymóg stosowany jest w warsztacie przy Wiejskiej 2b - to właśnie tu, od dwóch lat, stworzone jest specjalne stanowisko do naprawy pojazdów o tego typu napędach (tradycyjne oczywiście także są tu naprawiane).

Jesteśmy w specjalistycznej sieci Check Star, dbamy o każdy detal naszej pracy. Tak, aby w pełni spełnić oczekiwania klienta i przede wszystkim - naprawić jego pojazd. Oprócz kompleksowej naprawy i diagnostyki świadczymy także doradztwo na polu obsługi pojazdów elektrycznych i o napędzie hybrydowym. Oczywiście, jest u nas także możliwość naładowania baterii w tych autach - dodaje Darek Woźnicki.

Zapraszamy do skorzystania z fachowej pomocy warsztatu przy ul. Wiejskiej 2b w Iławie.